FK Přepeře „B“ – Jilemnice „B“ 0:2 (0:1)

Sestava: Kumprecht – Kupka, Baudys, Kvapil, Kubáček (37. Laurin) – Trč, Cimbál, Horák T. (46. Bakoš), Horák O. (70. Víšek) – Rakouš, Tokan (65. Mrkáček)

Rozhodčí: Přikryl Jaroslav       žk 1:1     čk 0:0

Diváků: 50

V sobotu jsme přivítali tabulkově jednoho z nejslabších a nejspíš i padajících mančaftů okresního přeboru. Navnazeni vysokou výhrou áčka, které porazilo poslední Zákupy 8:0 jsme šli do zápasu s jasnou myšlenkou tří bodů. Bohužel opak byl pravdou. Opařeni jsme byli hned v úvodu zápasu, kdy nám hosté vstřelili první branku. Do konce poločasu se hra srovnala, leč bez úspěchu.

Ve druhém poločase jsme se dostávali víc a víc před branku hostí, ale bohužel ani gólová šance Rosiho a ani Romana k vyrovnání nevedla. Zákonitě přišel trest na druhé straně a hosté zvýšili na konečných dva nula.

Naše posílené mužstvo hráči z áčka si pořádně nenahrálo a zápas prohrálo! Takto se o záchranu nebojuje!