Sokol Stružinec – FK Přepeře“B“ 5:1 (4:1)

Sestava: Kumprecht – Baudys, Bým (46. Šulava), Dědeček, Malík – Kvapil, Kocour, Havlín (17. Víšek), Beneš – Rakouš (72. Janda), Křemenák (46. Hnatajko)

rozhodčí: Bačo   žk 0:0   čk 0:0

Bohužel ani v šestém jarním utkání jsme nedokázali s béčkem bodovat a tentokrát jsme prohráli 5:1 ve Stružinci. Zápas začal hodně špatně, když jsme obdrželi první branku hned v 1. minutě. Dokázali jsme odpovědět v 11. minutě, kdy dokázal vyrovnat nechytatelnou ranou z přímého kopu Vojta Havlín. Bohužel minutu na to nám dali domácí druhou branku. Poté se hra vyrpvnala a když jsme se začli tlačit více na polovinu soupeře, zranil se nám střelec jediného našeho gólu Vojta. Domácí rozhodli utkání ve 41. a 43. minutě kdy zvyšovali na 3:1 resp. 4:1. Ve druhém poločase se hra srovnala, obě mužstva prostřídala v podstatě všechny hráče a tak zápas skončil pro nás nelichotivou prohrou 5:1.