FK Přepeře „B“ – Lomnice nad Popelkou „B“ 0:2 (0:2)

Černé odpoledne přepeřských hráčů 🙁

Sestava: Kumprecht – Kvapil, Janda T., Dědeček, Křemenák – Šulava (55. Rakouš), Víšek, Cimbál, Trč – Tokan, Laurin

žk 0:1   čk 0:0   rozhodčí: Přikryl st.   diváků: 50

Sobotní odpoledne v Semilech patřilo hostůjícím hráčům. Nejdříve prohrálo „Á“ mužstvo s Holany 1:3 a poté nestačilo „Béčko“ na Lomnickou rezervu.

Již první poločas vyhráli hosté, kdy první gól dali po rohovém kopu a domácí si nepokryli lomnického Doležala. Po neustálém tlaku přidali druhý gól. Vyjímkou byla akce po levém křídle Jandise T. a posléze Vorla, který místo nahrávky po zemi na samotného Fífu, volil přihrávku vzduchem a Filip se jako obávaný hlavičkář nepředvedl :-).

Ve druhém poločase hostům došel dech a domácí se dostávali více před pokutové území a několikrát ohrozili hostujicí branku. Největší šance zahodili Filip a dokonce dvakrát Dědis, kdy ani jeden netrefil lomnickou prázdnou branku. Na jejich šance centroval z pravé strany neúnavný a houževnatý Kvápa :-). K neopomenutí patří vychytané šance Kumpim.