Sestava: Čech – Krasnický(73.Michal Sedláček),Vrabec,Nesvadba,Petřík-Bína(66.V.Novotný),Marek Sedláček,Pavlata,P.Novotný(71.Vébr)-Jarosz(85.Horáček),Synek(77.Ježek).
Branky:7.,56. Synek,43.,71. Pavlata,53.Jarosz – 80.Jícha.
Rozhodčí:Rychtár – Svoboda,Šťastný
ŽK: 1:1
Diváků: 150

K utkání o třetí místo v tabulce přijela do Přepeř Čáslav.Domácí Přepeře od počátku zatlačily hosty a již ve 3. minutě vystřelil těsně vedle Marek Sedláček po centru Bíny.V 7.min vystihl chybnou rozehrávku hostujícího Kořínka Synek,navedl si míč na vápno,obstřelil obránce Mráze a brankář na jeho střelu k tyči nedosáhl 1:0.V 9.min našel Jarosz přihrávkou na přes celé pokutové území P.Novotného,tan chvilku zaváhal a brankář jeho střelu stihl nohou vyrazit na rohový kop.O minutu později po dalším Bínově centru z pravé strany střílel z voleje opět P.Novotný,brankař Kubát u tyčky vyrazil na roh.Ve 12.min po Bínově prostrčení do vápna střílel Synek,brankář Kubát vyrazil na již 6.roh.V 15.min se po narážečce s P.Novotným dostal k centru z levé strany hrající trenér Petřík.Jeho pokus olízl břevno a Synek se k dorážce již nedostal.V 18.min hosté poprvé ohrozili v brance Marka Čecha.Trestný kop z 22 metrů zahrával kapitán Vančura,ale Čech prokázal svoje kvality a střelu přes zeď robinzonádou vyrazil na rohový kop.Ve 24.min odcentroval z pravé strany Bína,Jaroszovu hlavičku brankář kryl.Bína ve 26.min po přihrávce Synka neprostřelil z malého vápna obranu hostí.I v dalších minutách se hrálo stále na jednu branku a byla otázka času,kdy se změní skóre.Ve 40.min zahrával Bína rohový kop,nahrál přesně na nohu Marka Sedláčka a jeho prudkou střelu vyrazil brankář Kubát na další,v pořadí dvanáctý roh.Ve 43.min se dlouhém autu Krasnického z pravé strany dostal míč na levé křídlo k P.Novotnému,ten odcentroval,Synek na zadní tyči hlavou vrátil míč na přední tyč a Pavlata rybičkou protrhl střeleckou smůlu a zvýšil na 2:0.Ve druhém poločase se obraz hry nijak zvlášť nezměnil.Ve 46.min se krásné narážečce Pavlaty s Bínou dostal do úniku po pravém křídle Krasnický,ale jeho centr na přední tyči jen o vlásek minul hlavou Synek.O minutu později rychle rozehrál přímý kop Jarosz,Synek hlavou sklepl na Pavlatu,jehož střelu z vápna srazil obránce těsně vedle tyčky.Ve 49.min po rohovém kopu Bíny hlavičkoval z malého vápna osamocený Nesvadba těsně vedle pravé tyčky čáslavské branky.V 52.min zahrával hostující Vančura trestný kop z pravé strany,na centr si naskočil Jícha.Čech ale předvedl parádní zákrok a hlavičku vyrazil,čímž založil rychlý protiútok.Bínův centr Kubát neudržel v rukavicích,Synek míč doběhl a předložil na malé vápno Jaroszovi a ten pohodlně skóroval 3:0.Za tři minuty se skóre opět měnilo.Synek vystihl malou domů Richarda,položil si brankáře a zvýšil na 4:0.V 63.min podnikli hosté rychlý protiútok,Jícha přihrál Hannichovi.Jeho střelu Čech v brance vyrazil na tyčku.V 71.min předvedl fotbalovou parádu Pavlata.Naběhl na milimetrový pas Vojtěcha Novotného z půlky hřiště,zalepil ho na špičce kopačky a lobem překonal vyběhnuvšího Kubáta 5:0.Zbytek zápasu se více méně jen dohrával,ale hostům se ještě podařilo vstřelit v 80.min čestnou branku.To když po rychlém protiútoku přihrál z levé strany Hannich na vápno Jíchovi a ten prostřelil Čecha v brance 5:1.

P.S: Zcela jednoznačné vítězství.Čáslav jsme předčili ve všech směrech a výsledek je ještě milosrdný.Kluci odehráli jeden z nejlepších zápasů.Chtěl bych zároveň poděkovat trenérskému duu Petříků za velice kvalitně odvedenou práci.Oba Josefové totiž po sezóně v Přepeřích končí a odcházejí trénovat do Polska.Petrasové díky.