Sestava:Hyka-Krasnický,Vrabec,Nesvadba,Marek Sedláček-V.Novotný(46.Michal Sedláček),Bína(90.Petřík),Pavlata,Vaníček(67.Vébr)-Jarosz(88.Ježek),Synek
Branky:70.Boček,87.Šimeček – 68.Vrabec
Rozhodčí:Švorc – Dobrý,Hlaváček
ŽK: 2:2
Diváků:130

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal bez větších šancí na obou stranách. Zmínit tak můžeme kupříkladu 10. minutu a únik hostujícího Jarosze, jehož přihrávku na Synka zablokoval domácí Sudek.Benátečtí odpověděli Kocourkovou střelou zpoza vápna vedle pravé tyče.Ve 36.min zahrával trestný kop Nesvadba,na centr si naběhl Vrabec.Straka jeho střelu z voleje u tyčky zlikvidoval.Ve 44.min zahrozili domácí.Jimmy nahrál ve vápně Šimkovi,ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.Na začátku druhé půle se přepeřský Krasnický protáhl do vápna,jeho prudký centr vykopl brankář Straka nohou na vápno.odkud Bína z voleje vystřelil,ale Straka střelu zneškodnil.V 58.min napřáhl za vápnem střídající Michal Sedláček,střela prolétla těsně vedle tyčky domácí branky.V 60.min podnikli domácí rychlý protiútok.K míči se dostal Boček,na vápně zasekl,ale střela těsně minula Hykovu branku.V 68.min zahrával Michal Sedláček rohový kop z levé strany,domácí Boček neuhlídal nabíhajícího Vrabce,který pravačkou zavěsil pod břevno 0:1.O dvě minuty později domácí srovnali,když více než metr za obranou linií číhal na přihrávku Šimna Boček,který své sólo zakončil přehozením Hyky 1:1.Hned z protiútoku Vébr našel Synka,ten se na penaltě uvolnil ,Straka jeho střelu k tyči krásným zákrokem vyrazil.V 82.min našel Michal Sedláček na vápně Vébra,ten se uvolnil okolo obránce,ale jeho střelu Straka chytil.V 87.min kopal domácí Sudek rohový kop,na ten si naběhl Šimeček a přesnou hlavičkou poslal domácí do vedení 2:1.V závěru si ještě Přepeře vytvořily tlak,kdy Krasnický svými dlouhými hody z autu až do branky ohrožoval domácí branku.V 90.min našel dlouhým autem Synka,ten se ve vápně uvolnil od domácího Glöcknera,který ho stáhl na zem-píšťalka ovšem zůstala němá….A jelikož rozhodčí nastavil jen pár vteřin,tak domácí uhájili těsné vítězství.

Trenér Přepeř Josef Petřík ml.:Myslím si, že první poločas byl takový opatrný. Nebylo v něm příliš brankových příležitostí. Z naší strany tam bylo hodně nevynucených ztrát při přechodové fázi. O druhém poločase bych řekl, že jsme byli lepším týmem. Určitě se naše hra zvedla a po standardní situaci jsme se také dostali do vedení. Bohužel za chvíli jsme po hraniční situaci inkasovali gól. Utkání vypadalo, že směřuje k remíze. Přesto jsme za stavu 1:1 měli obrovskou šanci, kterou Radim Straka na brankové čáře chytil. Pět minut před koncem jsme po standardní situaci dostali gól, na to už se pak těžko reaguje, i když jsme ještě nějaké závary měli. Pro domácí je to šťastná výhra. Z mého pohledu to byl remízový zápas.