Sestava:Hyka-Marek Sedláček,Vrabec,Nesvadba,Petřík-Novotný P(86.Krasnický).,Bína,Pavlata(90.Schubert),Vaníček(65.Vébr)-Jarosz,Synek(90+3 Michal Sedláček).
Branky:53.Brejcha,90+4 Kejzlar – 10.Pavlata,50.Synek
Rozhodčí: Šimek – Kvaček,Haleš
ŽK: 4:2
Diváků:100

Hned v 1. min se na pravém křídle uvolnil Novotný,prudce odcentroval a Jaroszovi chyběl krůček,aby míč umístil do branky.V 8.min zahrávali domácí trestný kop Holubcem.Na jeho centr si naběhl Kovář a pravačkou trefil tyčku přepeřské branky.V 10.min zahrávali domácí rohový kop,přepeřský Nesvadba vyhrál hlavičkový souboj,míče se zmocnil Synek,posunul na Jarosze a ten krásnou uličkou na rozběhnutého Pavlatu,který s přehledem proměnil své sólo 0:1.O minutu později mohl zvýšit Vaníček,který se po Bínově přistrčení objevil zcela sám před brankářem Šťastným.Ten ovšem jeho střelu zázračně nohou vykopl na roh.V 16.min Pavlata našel na levém křídle Jarosze,ten odcentroval,Synkovu střelu bránící hráč zablokoval,k odraženému míči se dostal opět Synek,přeloboval brankáře a domácí kapitán Makovský vykopl míč z brankové čáry.Ve 28.min našel přetažený centr Vaníčka z levé strany Novotného,jeho střela z malého vápna skončila těsně vedle tyče domácí branky.Ve 33.min odcentroval z pravé strany domácí Knap a hlavičku Kováře Hyka vyrazil na roh.Ve 42.min se do vápna prodíral Holubec,Petřík v poslední chvíli odvrátil na rohový kop.V úvodu druhé půle opět udeřily Přepeře.V 50.min zatáhl po levém křídle míč Petřík,přihrál Jaroszovi který obešel obránce,na jeho centr si naskočil Synek a hlavou nedal šanci brankáři Šťastnému 0:2.O dvě minuty později domácí snížili.Na Matějkův centr si naskočil Brejcha a hlavou překonal Hyku 1:2.V 59.min zatáhl balón po levé straně Vaníček,po zemi ho předložil na malé vápno Jaroszovi a ten trefil tyčku.Od ní se míč odrazil k Synkovi a ten zavěsil.Radost trvala jen chvilku,neboť pomezní rozhodčí zamával ofsajd.V 68.min se po pravé straně prokličkoval do vápna Jarosz,jeho přízemní centr těsně před Petříkem odvrátil skluzem Kovář na roh.V 74.min byl před vápnem faulován Bína.K míči se postavil Novotný a z 22 metrů trefil přes zeď tyčku domácí svatyně.K dorážce se dostal Synek,ale jeho pokus zlikvidoval brankář Šťastný.V 77.min se po srážce domácích hráčů dostal na hranici vápna k míči Synek.Šťastný jeho střelu pod břevno konečky prstů vyrazil na roh.V 85.min domácí Zieris vystřelil ze 30 metrů ránu do šibenice,ale Hyka předvedl parádní zákrok a vyrazil míč na roh.V 87.min unikal po levé straně Vébr,na hranici vápna se vyhnul zákroku Tobiáše ale jeho střelu Šťastný vyrazil.V 90.min prostrčil Krasnický míč do vápna na Pavlatu,brankář Šťastný proti němu vyběhl a zákrokem alá Costa z nedávného derby ho poslal k zemi.Píšťalka však zůstala němá a navíc pro zraněného Pavlatu zápas skončil.Ve 3.min nastavení se k odraženému míči dostal na rohu vápna domácí Zieris,odcentroval a Kejzlar hlavou trefil tyčku.Od ní se míč odrazil do Hyky a zpět ke Kejzlarovi a ten vyrovnal na 2:2.Na řadu přišli penalty.Přepeřští Nesvadba,Mich.Sedláček,Jarosz,Vébr i Mar.Sedláček proměnili a jelikož Hyka ve druhé sérii zlikvidoval pokus Tobiáše,berou Přepeře bod navíc.

P.S.:Vzhledem k průběhu utkání jsme sice bod ztratili,ale dva body z venku se počítají.Škoda neproměněných šancí a několika nedotažených brejků.Závěr byl více než hektický.Hyka v brance podržel a kluci zaslouží pochvalu za bojovnost.

Trenér MFK Trutnov Miloš Dvořák:
Utkání jsme začali vcelku dobře, měli jsme dvě příležitostí, ale potom přišel rychlý brejk po naší standartní situaci, nestihli jsme se zformovat a prohrávali jsme. Pak už jsme vlastně jen doháněli náskok soupeře. Zaplaťpánbůh za bod, který jsme udolali silou vůle. Musím klukům poděkovat za to, že to nezabalili a hráli až do poslední minuty. Hosté se představili jako velmi kvalitní celek.