Sestava:Hyka-Marek Sedláček(85.Krasnický),Vrabec,Nesvadba,Petřík-P. Novotný(62.Bína),Jarosz,Pavlata,Vaníček(79.Vébr)-Schubert(71..M.Sedláček),Synek(90.Horáček).
Rozhodčí:Štefan-Machýček,Dohnal
ŽK: 1:2
Diváků:200

Již ve 3.min uličkou našel Sedláček na pravém křídle rozběhnutého Novotného,jehož přízemní centr zlikvidoval před osamoceným Vaníčkem brankář Černík.V 6.min opět Sedláček našel za obranu naběhnutého  Vaníčka,ten lobem z vápna přehodil jak brankáře ,tak i břevno hostující branky.V 7.min fauloval vysokomýtský Kouřil 18 metrů od branky Schuberta.K exekuci přímého kopu se postavil Nesvadba a utěšenou střelou přes zeď vymetl pavučiny v brance Černíka.Pro hostujícího brankáře to byla poslední chvíle na přepeřském pažitu,neboť si při zákroku vykloubil malíček na ruce a musel být vystřídán.Ve 20.min se k centru z levé strany dostal Pavlata,našel na penaltě naběhlého Novotného.Jeho střela z voleje však šla nad branku hostujícího brankáře Krátkého.Ve 22.min zahrozili hosté.Ke střele z vápna se dostal Novák a balón proletěl vedle levé tyče.Ve 25.min uzdravený Vaníček doběhl zdánlivě ztracený míč a těsně před brankářem ho špičkou píchl.Obránce Kouřil ho však z brankové čáry vykopl na roh.Ve 37.min zahrával z levé strany Novotný rohový kop.Brankář míč vyrazil na vápno,kde Vaníček z první vystřelil.Střelu směřující do branky vyhlavičkoval hostující kapitán Dvořák.Ve 38.min přistrčil Synek míč do pravého křídla na Novotného.Jeho přízemní centr zastavil na malém vápně rukou Kouřil a rozhodčí odpískal penaltu.K té se postavil kapitán Nesvadba.Jeho střelu k tyči brankář Krátký vystihl,ale míč přesto skončil v síti 2:0.Ve 42.min se dostal ke střele hostující Novák,ale z vápna netrefil branku.Ve 43.min Petřík přenesl míč až na pravé křídlo,Novotný si ho posunul do vápna a jeho křížná střela minula těsně tyč.O minutu později napřáhl z vápna hostující Rezek,Hyka jeho střelu vyrazil a Vrabec uklidil do bezpečí.V nastaveném čase první půle nejdříve Hrubý střelou z vápna provětral rukavice Hyky,z protiútoku se do šance dostal Novotný,ale jeho přihrávku na Vaníčka zneškodnil na malém vápně brankář Krátký.Hned po změně stran se dostal za obranu Přepeř Hrubý,ve vápně zasekl míč Sedláčkovi,ale jeho střelu z pár kroků Hyka vyrazil.Poté měli hosté více ze hry,častěji měli míč na kopačkách,ale obrana Přepeř v čele s Hykou pracovala na jedničku a nepustila hosty do žádné šance.Naopak v 70.min  zahrával Bína rohový kop,nejvýše vyskočil kanonýr Synek a zatloukl míč hlavou do sítě 3:0.v 72.min zahrávaly Přepeře trestný kop z 25 metrů,Vrabcova střela šla těsně vedle.V 79.min zahrávali hosté trestný kop z levé strany,ale Hockeho hlavička šla nad Hykovu branku.V 84.min si vymodlil hostující Kouřil faul na hranici šestnáctky a Tomášek z trestného kopu trefil přesně k tyči 3:1.V 90.min se přehnal Vébr po levém křídle okolo Fišera a jeho střela z deseti metrů na zadní tyč se do branky nevešla.

P.S :Od začátku jsme šli za vítězstvím.Hosty jsme předčili v důrazu a v koncovce.Výborně zachytal Míra Hyka a trestňák Nesvadby byl excelentní.Získali jsme zaslouženě důležité tři body.

František Dvořák, trenér V. Mýta: ,,Zápas pro nás začal, jak jsme si nepřáli. V 6 minutě jsme inkasovali z trestného kopu a navíc se nám při zákroku zranil brankář. Poté jsme inkasovali z penalty a poločas prohráli 2:0. Škoda velké šance hned po přestávce. Když domácí zvýšili na 3:0, bylo rozhodnuto. Klukům není moc co vytknout, na domácí to bohužel nestačilo. Jejich výhra je zasloužená.“