Sestava: Hyka- Marek Sedláček(75.Krasnický), Vrabec,Nesvadba,Petřík-Novotný P(64.Vaníček).,Jarosz,Pavlata,Vébr(46.Bína)-Schubert(58.Sedláček Michal),Synek.
Branky:4.Rozkovec,6. Helm,57.Daníček.
Rozhodčí:Dobrý-Hurych,Šafránková
ŽK: 1:0
Diváků:300

Přepeře měly ve Mšeně katastrofální úvod.Ve 4.min se k opuštěnému míči skoro na půlce dostal domácí Rozkovec a z veliké dálky přehodil Hyku stojícího na penaltě 1:0.O dvě minuty později si přetažený míč na pravou stranu zpracoval Helm a utaženou střelou na zadní tyč zvýšil na 2:0.Přepeřští se z gólové sprchy oklepali a v 11.min se po Petříkově autu dostal ke střele z vápna Novotný,ale jeho střela proletěla nad břevnem.V 16.min se po akci středem dostal do samostatného úniku Vébr,ale na brankáře Masaříka nevyzrál.Ve 24.min nabíhal na centr do vápna hostující Jarosz,byl stažen rukou,ale penalta se nepískala…Ve 39.min se na hranici vápna uvolnil Jarosz,jeho utěšenou střelu vyrazil Masařík s robinzonádou na roh.Začátek druhého poločasu přinesl boj o střed pole.Ale v 57.min po ztrátě míče na půlce Štajner vysunul na pravém křídle Helma na jehož prudký centr naběhl Daníček a hlavou překonal bezmocného Hyku 3:0.Za pár minut se mohl prosadit i mšenský Štajner,ale jeho střela z voleje šla mimo branku.V 67.min mohly vstřelit Přepeře čestnou branku.Na Sedláčkův centr z levé strany naskočil Synek,ale Masařík předvedl opět výborný zákrok a míč vyrazil na roh.Po jeho rozehrání se dostal ke střele Vrabec,tentokrát Masaříka na brankové čáře zastoupil jeden z obránců a vykopl míč do bezpečí.V 80.min střílel domácí Čížek a moc nechybělo,aby Daníček míč ztečoval do branky.V 87.min si na centr z pravé strany naskočil přepeřský Petřík,ale hlavička z malého vápna proletěla nad břevnem.V poslední minutě ještě domácí Hušek střílel těsně vedle branky.

P.S.:Jednoznačně rozhodl úvod utkání,kdy jsme po pár minutách prohrávali 2:0.Pak jsme si vytvořili několik příležitostí,ale branku jsme nedali.Po třetí brance již nebylo co řešit.Domácí ukázali že mají výborně poskládané mužstvo a zaslouženě zvítězili .