Sestava:Hyka-Marek Sedláček,Vrabec,Nesvadba,Petřík-Vébr(81.Ježek),Pavlata,Jarosz(84.Bína),Vaníček(27.Schubert)-Novotný P(88.Horáček),Synek.
Branky:33.Pavlata,72.Synek,77.Schubert
Rozhodčí:Ulrich-Gunitš,Hlaváček
ŽK: 1:3
Diváků:350

V dlouho očekávaném derby začaly v sobotu lépe Přepeře,které se usadily na půlce Turnova.První střelu na branku ovšem vyslal v 5.minutě turnovský Papoušek.Jeho střela z dálky vylekala Hyku v brance,který ji vyrazil na roh.V dalších minutách měli sice hráči Přepeř územní převahu a častěji měli v držení míč,ale mnoho centrů do vápna nenašlo spoluhráče a obrana Turnova je v pohodě odvrátila.Ve 20.min fauloval kousek za vápnem Havel Vaníčka.Trestný kop Novotného zeď zblokovala na roh.Ve 23.min zahrával na trestný kop na druhé straně Papoušek,ale i obrana Přepeř jeho centr odvrátila na roh.Ve 25.min nastal velice smutný okamžik zápasu.Na odražený skákající balón k půlící čáře čekal přepeřský Vaníček.Do souboje  se rozběhl Beníšek,a ve výskoku trefil plnou silou Vaníčka loktem do obličeje.Toho odvezla sanitka s dvojitou frakturou lícní kosti do nemocnice v Liberci,kde se v pondělí podrobil operaci.Z následného trestného kopu hlavičkoval střídající Schubert na Synka,jeho střela z penalty šla vysoko nad.Ve 33.min Marek Sedláček posunul míč do pravého křídla na Novotného,na jehož centr nabíhali Vébr a Pavlata.Špína ne centr nedosáhl,míč se nakonec od obránce Tvrdého odrazil k Pavlatovi a ten před dobíhajícím Podzimkem uklidil míč do sítě 1:0.A jelikož se do konce poločasu ni podstatného nestalo,odcházeli do šaten spokojenější hráči Přepeř.Ve 47.min uklidil centr Sedláčka Tvrdý před nabíhajícím Vébrem na roh.O minutu později se na hranici vápna uvolnil Pavlata a Tvrdému nezbylo nic jiného než ho zastavit faulem.V 55.min nacentroval z pravé strany Vébr,Synek si míč na vápně zpracoval a následnou střelu srazil kapitán Turnova Tvrdý na roh.V 58.min naše Petřík rozeběhnutého Synka,ten si ve vápně posadil Blažka,ale jeho střelu zneškodnil brankář Špína.Zhruba od 60.min byli hráči Turnova následujících deset minut iniciativnější,měli míč častěji než přepeřští a vytvořili si i několik šancí a standartních situací.V 62.min vystřelil nebezpečně Papoušek,Hyka vyrazil u tyče na roh.Ten zahrával Havel a na malém vápně jeho centr postupně minuli Šimek,Drahoš i Blažek.V 64.min unikal po levém křídle Havel a domácí Marek Sedláček ho zastavil jen za cenu žluté karty.V 67.min centr Havla na dvakrát zneškodnil Hyka.Po této desetiminutovce se Přepeře opět zlepšily,zpřesnily hru a začaly více běhat. V 72.min po rychlé kombinaci Vébra a Pavlaty,druhý jmenovaný našel na malém vápně Synka a ten donesl na stehně míč do branky 2:0.V 77.min Schubert přešel přes dva bránící hráče,obešel i brankáře a do prázdné branky stanovil konečný výsledek 3:0.

„Kromě 20 minut druhé půle jsme více drželi míč, jen jsme čekali na potvrzení vedení druhým gólem. Doufám, že se naše hra v průběhu jara ještě zlepší. Kaňkou zápasu je pro nás zranění Aleše Vaníčka, který má po operaci lícní kosti, přitom zákrok na něj nebyl vůbec potrestán. Ale přejeme si především brzké Alešovo uzdravení,“ řekl k zápasu trenér Josef Petřík

„Někteří hráči by si měli uvědomit,že je to pořád jen sport a zábava a mít na paměti,že zdraví je vždy přednější.Alešovi samozřejmě přejeme brzké uzdravení“,dodal vedoucí mužstva Míra Kvapil.