Sestava:Hyka-Krasnický(60.Novotný V.),Marek Sedláček,Nesvadba,Petřík-Vébr(73.Peškar),Pavlata,Vrabec,Vaníček-Michal Sedláček(60.Abraham),Synek(75.Vokáček).
Branky:24.,26. Michal Sedláček,33.,38.,58 Synek
Rozhodčí:Kastl – Šlajs,Milner
ŽK: 1:0
Diváků:100

V sobotním mrazivém a větrném dopoledni začaly lépe Přepeře.Ve 4.min si na střed vápna navedl míč Synek,brankář Janda jeho střelu nadvakrát zkrotil ve svých rukavicích.Ve 14.min Vébr našel dlouhým balónem nabíhajícího Vaníčka,ten se zbavil obránce,přiťukl na vápno Michalu Sedláčkovi a brankář Janda u levé tyčky opět čaroval a vytáhl střelu na roh.V 16.min Vrabec vybídl za obranu nabíhajícího Synka,ale brankář včasným vyběhnutím jeho střelu vyrazil.Po následném centru vystřelil z deseti metrů Pavlata,ale Janda byl opět na místě.O minutu později si Vaníček povodil ve vápně Beneše,našel Vrabce a jeho střela jen těsně minula břevno hostující branky.Ve 24.min se Přepeře již mohly radovat.Krasnický vyvezl míč po pravé straně,nahrál nabíhajícímu Vébrovi,jehož prudký centr brankář Janda vyrazil na vápno,kde si na míč počkal Michal Sedláček a trefil skákající balón levačkou přesně do šibenice 1:0.Téměř vzápětí zatáhl míč po pravém křídle Vébr,odcentroval ,nabíhající Synek trefil tyč a odražený míč z deseti metrů poslal do sítě svojí neomylnou levačkou opět Michal Sedláček 2:0.Ve 33.min Marek Sedláček balónem za obranu našel nabíhajícího Synka,který se ocitl sám před Jandou.Ten jeho první pokus zablokoval,ale Synek v poloze ležícího střelce vyražený míč vrátil do sítě 3:0.Ve 36.min zahrozili i hosté.Na levém křídle si zaběhl na Haufův pas za obranu Koblasa,který předložil na penaltu tutovku pro Václavka.Ten ovšem z deseti metrů netrefil odkrytou branku Přepeř. Ve 38.min vybojoval na půlce míč Synek,posunul na pravou stranu na Krasnického,ten mu ho vrátil do uličky a kanonýr Přepeř sám před Jandou nezaváhal a střelou k tyči zvýšil na 4:0.Ve druhém poločase se do šance dostali jako první hosté ze Slatiňan.V 50.min Vladyka vrátil na penaltu přetažený centr z pravé strany,ale Hyka střelu Haufa reflexivně vyrazil na roh.O dvě minuty později se po přihrávce do uličky od Novotného dostával do šance Václavek,ale Hyka mu kličku nezbaštil a míč čistě odebral.Po této šanci se přepeřští opět zkoncentrovali a vrátili se ke hře z první půlky.V 58.min Vaníček prostrčil míč mezi obránci na nabíhajícího Pavlatu,ten před brankářem ještě nezištně přihrál Vébrovi.Tomu se ještě o této šanci bude dlouho zdát,neboť místo prázdné branky trefil jen tyčku.Odražený míč pak po nahrávce Petříka odcentroval Michal Sedláček,Synek sy narazil s Krasnickým a střelou mezi nohy brankáře zvýšil na 5:0.V 68.min vybídl Synek ke skórování Abrhama,který běžel sám na brankáře,ale ten jeho lob vystihl.V 71.min hosté po ojedinělé návštěvě trefili Václavkem břevno přepeřské branky.V 78.min si na Vrabcův centr naběhl Petřík,jeho hlavičku na přední tyči brankář Janda zlikvidoval.V 85.min pustil Vokáček mezi nohama přihrávku na Abrahama,ten se ocitl sám před brankářem Jandou,který ho vytlačil ze střeleckého úhlu.Abrham ovšem odcentroval a Petřík z hranice velkého vápna volejem trefil další tyčku.V 88.min se před hostujícím brankářem objevil Vrabec,ale ani jeho pokus neskončil brankou.

P.S: Od začátku jsme byli lepší a už v první půlce jsme rozhodli o osudu utkání.Ve druhé půli jsme sice pod dojmem vysokého vedení na chvilku ztratili koncentraci,ale pak jsme opět převzali otěže zápasu do svých rukou a vytvořili si spoustu dalších šancí.Kuba Synek potvrdil svoji pověst kanonýra.