Sestava: Kumprecht-Krasnický,Marek Sedláček,Nesvadba,Petřík-Vébr(69.V.Novotný),Bína,Zezulka,Vaníček(90.Peškar)-Michal Sedláček(82.Abraham),Synek(89.Vokáček).
Branky:18.,19. Synek,Abraham-16.Vitebský
Rozhodčí:Švagr-Machýček,Hanousek
ŽK: 2:1
Diváků:150

V sobotním utkání nastoupil v brance Přepeř poprvé v sezóně Kumprecht,neboť trenérský tandem Petříků přišel v minulém zápase v Čáslavi jak o Hyku,tak i o Majera.Hosté již ve 4.min zahrozili.Na míč za obranu naběhl Ujec a z úhlu trefil tyčku domácí branky.První čtvrthodina byla vyrovnaná,ale poté během tří minut padly tři branky.Nejprve v 16.min hostující kapitán Vaníček přistrčil míč na vápno Vitebskému.Ten podklouzl,ale stačil ještě vystřelit a i když si Kumprecht na míč sáhl,tak ten skončil v síti domácích 0:1.Hosté se z vedení dlouho neradovali.O dvě minuty později se centr Michala Sedláčka odrazil k Petříkovi,jeho střelu ztlumil Synek,obtočil se kolem Karala a do protipohybu brankáře vyrovnal na 1:1.Za další minutu vybojoval Bína na půlce míč,posunul do levé strany na Michala Sedláčka.Ten svojí levačkou přesně odcentroval na nabíhajícího Synka,který hlavičkoval z malého vápna.Brankář Vaníček reflexivně vyrazil,ovšem Synek v leže míč napálil do sítě 2:1.Ve 24.min si Krasnický narazil se Michalem Sedláčkem,navedl si míč na prostředek a mezi několika obránci prostrčil na nabíhajícího Vaníčka.Ten se ocitl sám před svým jmenovcem v brance hostí,který mu zmenšil střelecký úhel a jeho pokus vyrazil.Ve 43.min centroval z levé strany Michal Sedláček a před nabíhajícím Vébrem odvrátil na poslední chvíli skluzem hostující Tomeš.Ve 45.min se po centru Krasnického snažil přelobovat brankáře Michal Sedláček,ale míč skončil na vrchní síti branky. Ve druhé půlce Přepeře zhustily střed hřiště,donutily hosty k dlouhým nákopům,které obrana sbírala a čekaly na brejky.V 63.min přihrál Vébr na Synka,ten obešel Tomeše i Karala.který ho dva metry před vápnem fauloval.K přímému kopu se postavil Michal Sedláček a jeho střela přes zeď zazvonila o tyčku.V 68.min centroval z levé strany hostující Tomeš a Vitebskému na malém vápně chyběl krok.V 75.min zahrávali hosté přímý kop z levé strany .Na centr Vitebského si naskočil vysoký Macháček,ale jeho hlavička šla nad.V 79.min min unikl po levém křídle Petřík,na jeho střílený centr však Sedláček nedosáhl.V závěru dvorští vsadili vše na jednu kartu,ale kromě dvou rohů si žádnou šanci nevytvořili.Naopak v 90.min Vokáček nezištně přihrál Abrhamovi,ten sám před brankářem prokázal zkušenosti a podél vyběhnuvšího Vaníčka upravil na konečných 3:1.

Miroslav Kvapil, vedoucí mužstva FK Přepeře: „Ze třinácti zápasů na podzim jsme již po dvanácté inkasovali jako první a museli otáčet skóre. Tentokrát se nám to povedlo během dvou minut a pak jsme již zápas kontrolovali a zaslouženě zvítězili.“

Milan Ujec, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem: „K zápasu není moc co říkat. Herně jsme byli lepším týmem, po celé utkání více na míči, ale kromě prvního poločasu jsme si žádné šance nevypracovali. Brzy jsme vedli, po dvou centrech se však do vedení dostal díky důrazu soupeř. Třetí gól přišel v úplném závěru při naší snaze o vyrovnání.“