Sestava:Hyka-Krasnický,Marek Sedláček,Nesvadba,Petřík-Bína(75.V.Novotný),Pavlata,Vrabec,Vébr(86.Vokáček)-Michal Sedláček(56.Ježek),Synek.
Branky:64.vlastní Kysela-43.,69. Boček
Rozhodčí:Šedivka-Čechlovský,Jansa
ŽK: 5:3
Diváků:200

Přepeře do utkání vstoupily lépe,V 6.min zahrávaly již pátý roh,ale obrana hostí je spolehlivě odvrátila.V 8.min našel Michal Sedláček na levé straně v náběhu Petříka,jeho střela z rohu malého vápna rozvlnila síť,bohužel ale jen tu boční.Ve 13.min se po Synkově přihrávce dostal ve vápně ke střele Sedláček,jenže netrefil branku.V 18.min se ke střele dostal benátecký Boček,ale střela se mezi tři tyče nevešla.Ve 20.min šly Benátky do rychlého brejku,přihrávku Koška však Marek Sedláček vystihl.Ve 28.min Marek Sedláček kolmicí vysunul Synka,ten si odstavil hostujícího Glöcknera a vystřelil.Jeho střelu za bezmocným Strakou zastavila tyčka.Ve 31.min Hyka založil akci dlouhým nákopem,míč se dostal k Vébrovi,jehož střelu z dvaceti metrů Straka robinzonádou vyrazil na roh.Ten zahrával Michal Sedláček.Na jeho centr si naskočil Vrabec a prudká hlavička zatřásla břevnem.Ve 43.min zahrávali hosté roh,obrana míč odvrátila,na vápně ho zachytil domácí mladíček Vébr,chtěl ho vyvézt,kličku mu vystihl benátecký Boček a střelou pod Hykovýma rukama otevřel skóre 0:1.Úvodní čtvrthodinka druhé půlky byla vyrovnaná,hrálo se mezi vápny.V 64.min kopal přepeřský Bína z levé strany roh,zakroutil míč na přední tyč a dezorientovaný exligista Kysela ho hlavou lízl do vlastní sítě 1:1.V 65.min se ve vápně uvolnil Boček,Marek Sedláček jeho střelu na poslední chvíli srazil na roh.V 67.min se po závaru před hostující brankou dostal ke střele Vrabec,ale ta přelétla břevno.O minutu později po kombinaci středem vystřelil hostující Košek,Hyka byl na místě.V 69.mi vystihl levý bek rozehrávku Marka Sedláčka,posunul na nabíhajícího Dohnalíka,který nezjištně přihrál Bočkovi a ten uklidil míč k tyči 1:2.Po této brance se Benátky zatáhly a čekaly na rychlé protiútoky.Jeden takový v 75.min nedokázal zakončit Dohnalík.V závěrečné desetiminutovce měly Přepeře tři obrovské šance na vyrovnání.V 81.min se uvolnil na levé straně vápna Novotný,předložil míč na střed Vébrovi.Jeho střelu však Straka nadvakrát zneškodnil.V 85.min centroval z pravé strany opět Novotný a nabíhající Synek trefil hlavou z malého vápna brankáře Straku do nohy.V poslední minutě byl zhruba 18 metrů od branky faulován Vokáček.Přímý volný kop zahrával Nesvadba a jeho střelu přes zeď vyškrábl na roh.

P.S.: Dnes jsme sehráli jeden z těch lepších zápasů.Bohužel nás sráží neproměňování vyložených šancí a individuální chyby.Škoda,že jsme nepotvrdili tři body přivezené z Kolína,je to zbytečná ztráta.

aktualitaId=56282

TvA:
* FK Přepeře – Benátky nad Jizerou 1:2 (0:1). Branka 64. vlastní, rozhodčí Šedivka, ŽK 5:3, diváků 200. Sestava: Hyka – Krasnický, Marek Sedláček, Nesvadba, Petřík – Bína (75. Novotný), Vrabec, Pavlata, Vébr (86. Vokáček) – Michal Sedláček (56. Ježek), Synek.
Možnosti Přepeř naznačil Petřík, kterého ke střele do boční sítě Strakovy brány vybídnul Michal Sedláček. Poté se osmělili také hosté, ale jejich lob Hyku pouze vyděsil. Další náznak šance Benátek hasil včasným vyběhnutím, takže zahřmít mohlo až ve 28. minutě na druhé straně, ale Synek atakovaný na hranici pravidel cílil svou dělovku pouze do tyče!? Strakovu pozornost pak pohotovou střelou zkoušel Vébr, ovšem benátský gólman jeho střelu do víka vytěsnil na roh. Ten zahrál Michal Sedláček a z jeho parádního centru Vrabec jenom orazítkoval břevno. Bohužel chvíli před přestávkou domácí chybovali v rozehrávce a Boček propálil Hyku na 0:1. Ani to domácí nepoložilo a po Bínově rohovém kopu se dočkali zaslouženého vyrovnání, když si míč do vlastní sítě „líznul“ exligista Kysela. Jenomže místo obratu přišla další hrubka Přepeř a hosté si po vyšachování obrany a druhé trefě Bočka vzali svůj jednogólový náskok zpátky. Nováček moc chtěl, ale tutovky Vébra a z hlavy Synka v 81., resp. 84. minutě zázračně zlikvidoval Straka a věren svému jménu ukradl domácím hráčům a všem jejich příznivcům fotbalovou radost. „Podali jsme jeden z našich nejlepších podzimních výkonů, ale bohužel to nestačilo. Neproměnili jsme své šance, když chybělo i trošku štěstí, a soupeř trestal naše chyby,“ odhalil zakopaného pudla asistent FKP Jan Bednář.