Sestava:Hyka-Krasnický,Sedláček Marek(84.Vokáček),Nesvadba,Petřík-Ježek(46.Novotný V.),Bína(58.Sedláček Michal),Vrabec,Vébr-Schubert(62.Zezulka),Synek.
Branky:8.Šafařík,22.Kašiar,47.Jarosz,51.Huf – 76.Petřík
Rozhodčí:Tesař-Novotný,Matyš
ŽK: 1:0
Diváků:80

Domácí,posíleni o několik hráčů druholigového áčka, se ujali vedení již v 8.min.Rychle rozehráli standartku před svým vápnem,Jarosz našel v náběhu za obranu Šafaříka,který přehodil vyběhnuvšího Hyku a bylo to 1:0.V 11.min odcentroval přepeřský Petřík z levé strany na Schuberta,ale jeho umístěnou střelu z voleje k tyči chytil domácí brankář Knobloch.Ve 22.min váhal Marek Sedláček s odkopem,přiřítil se k němu domácí Huf,obral ho o míč a předložil ho před prázdnou branku,kde pro nabíhajícího Kašiara nebyl problém skórovat 2:0.Ve 27.min se domácí opět dostali do šance,Huf odcentroval na Šafaříka,Hyka jeho pokus srazil a Vrabec před opuštěnou brankou míč odkopl.Ve 37.min Ježek dlouhým balónem vybídl Synka,který z hranice vápna prudce vystřeli,ale Knobloch jeho střelu vyrazil na roh.Ve 44.min podnikli domácí další protiútok,odcentrovali před branku.Hyka střelu domácího útočníka se štěstím nohou vyrazil.Do druhé půlky šly Přepeře se snahou co nejdříve vstřelit kontaktní branku.Jenže ihned ve 46.min dohrál ve vápně Krasnický Šafaříka a byla z toho penalta.Tu bezpečně proměnil Jarosz-3:0.O dvě minuty později se na levém křídle uvolnil Šafařík,odcentroval a Kašiar z malého vápna přestřelil.V 51.min zahrával Vrabec přímý kop,domácí míč odvrátili na půlku.Tam Krasnický nepřesně rozehrál a domácí šli do přečíslení.Kühnel přihrál Hufovi,ten se ve vápně uvolnil a podél Hyky zvýšil na hrozivých 4:0.V 62.min střídající Michal Sedláček vysunul do uličky Vébra,jeho první střelu zablokoval obránce skluzem a dorážka z malého vápna šla nad.V 64.min unikl domácí Čmelík po levém křídle,odcentroval a Hyka Hufovu hlavu vyrazil.V 75.min Synek vystihl rozehrávku domácích,postupoval sám na Knoblocha,ten jeho pokus vyškrábl na roh.Ten zahrával z levé strany Michal Sedláček.Na jeho přesný centr si naběhl Petřík a hlavou snížil na konečných 4:1.

P.S.:Podali jsme velice špatný výkon.Domácí nás předčili ve všech směrech a zaslouženě vyhráli.

Z pardubického webu:
Výhra B týmu nad nováčkem z Přepeří
V sobotním odpoledni přivítala pardubická rezerva Pod Vinicí nováčka soutěže FK Přepeře u Turnova. Domácí celek ale vstoupil do zápasu rychlou brankou a postupně skóre narostlo až na 4:0, hosté v závěru jen korigovali, což na výhře Pardubic již nic nemohlo změnit. Po devíti kolech je tak rezerva na pěkném 4. místě tabulky.

9. kolo

FK Pardubice B – FK Přepeře 4:1 (2:0)

Již v 7. minutě domácí rychle rozehráli standardní situaci na své polovině, Jarosz vysunul Šafaříka a ten v koncovce přeloboval gólmana Hyku – 1:0. Ve 22. minutě vybojoval míč na levé straně Huf, unikl soupeři a předložil míč před prázdnou branku na nabíhajícího Kašiara, jenž pohodlně zvýšil na 2:0. Hned po přestávce Krasnický ve vápně dohrál Šafaříka a byla z toho penalta. Tu s přehledem proměnil Jarosz – 3:0. Za další čtyři minuty se individuálně prosadil Huf, který po přesní střele k tyči upravil již na 4:0. V 75. minutě po rohu hlavou korigoval zkušený Petřík na konečných 4:1.

Fakta – branky: 7. Šafařík, 22. Kašiar, 47. Jarosz z pen., 51. Huf – 75. Petřík. Rozhodčí: Tesař z Kamenice na Lipou (Novotný, Matyš). Delegát: Lhoták z Plzně. Diváků: 80.

Sestavy – FK PCE B: Knobloch – Sokol (57. Spěvák), Kopřiva, Kudrna, Březina – Kašiar (80. Bureš), Kühnel (88. Zelinka), Jarosz, Čmelík (65. Rambousek) – Šafařík, Huf (73. Rek).
PŘEPEŘE: Hyka – Krasnický, Marek Sedláček (84. Vokáček), Nesvadba, Petřík – Ježek (46. Novotný), Bína (59. Michal Sedláček), Vrabec, Vébr – Synek, Schubert (62. Zezulka).

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: “ Do utkání jsme měli dobrý vstup, soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a vypracované šance jsme proměnili, čímž jsme si zajistili poločasové dvoubrankové vedení. Rovněž úvod druhé půle na vyšel a přidali jsme další dvě branky. Tímto jsme utkání definitivně rozhodli ve svůj prospěch. Měli jsme lepší pohyb, byli jsme silnější na míči a kluci rovněž zlepšili produktivitu. Utkání jsme odebráli ve slušném tempu. Kluky musím pochválit za přístup a nasazení a za dobře zvládnuté a odehrané utkání. “