Sestava:Hyka-Krasnický,Marek Sedláček,Nesvadba,Petřík-Ježek(70.Zezulka),Bína,Vrabec,Novotný V.(90.Sedláček Michal)-Schubert(85.Abraham),Synek(89.Vokáček).
Branky:15.Bína,42.,59.Petřík – 8.Daníček,84.Koblížek
Rozhodčí:Tvrdík-Hányš,Horáček
ŽK: 2:3
Diváků: 500

V sobotním dopoledni se přišlo do Přepeř na favorizované Mšeno podívat 500 diváků a vidělo zajímavý fotbal.V 6.min vyslal Vojta Novotný do šance Synka,ten se při kličce brankáři dostal mimo střelecký úhel a byl z toho jen rohový kop.V 8.min se Mšeno rychlou kombinací po pravém křídle dostalo do vápna,Štemberk přihrál na střed Daníčkovi a ten střelou k tyči nedal Hykovi šanci 0:1.V 15.min Krasnický posunul do pravého křídla na rozběhnutého Ježka.Jeho prudký centr usměrnil „prodlouženými zády“ Schubert na vápno a Bína utaženou placírkou za tyč vyrovnal 1:1.V 17.min byl zhruba 30 metrů od branky faulován Schubert.K přímému kopu se postavil kapitán Nesvadba a jeho prudká střela levačkou prolétla půl metru nad břevnem mšenské branky.V 19.min unikal po pravém křídle hostující Štemberk,Marek Sedláček mu skluzem vypíchl míč na roh.Ve 27.min hodil Skuhravý dlouhý aut,Štemberk hlavou prodloužil a dobíhající Helm na zadní tyči přestřelil.V dalších minutách mělo Mšeno častěji míč na kopačkách,ale žádnou šanci si nevytvořilo.Naopak ve 42.min zahrával přepeřský Vrabec rohový kop z pravé strany.Ve vápně nejvýše vyskočil Petřík a hlavičkou k tyči strhl vedení na domácí stranu 2:1.Ve druhém poločase se obraz hry nijak nezměnil,Mšeno bylo sice více na míči,hrálo na polovině Přepeř,ale pevnou domácí obranu se mu nedařilo překonat.Rozhodující pro další vývoj byla 58.min.Na dlouhý balón za domácí obranu si naběhl Štěpánek,vrátil ho z první na malé vápno,kde nabíhající Štemberk vystřelil,ale Hyka na brankové čáře kouzlil a míč vyrazil.Dorážku u levé tyče pak zastavil obránce Petřík.K odraženému míči se na půlce dostal Schubert,unikal po levém křídle,kde ho za cenu žluté karty zastavil mšenský Helm.Přímý kop zahrál Vrabec a hrající trenér Přepeř Petřík prokázal své zkušenosti a hlavou na přední tyči zvýšil na 3:1.V 77.min si na přihrávku naběhl Štajner,ale Hyka jeho centr srazil na roh.V závěrečných deseti minutách vsadilo Mšeno vše na jednu kartu a vyslalo na hrot své vysoké hráče.S centry do vápna si však přepeřská obrana v čele s gólmanem Hykou věděla rady.Až v 84.min se po rychle rozehraném přímém kopu dostali hosté k centru z pravé strany a Koblížek hlavou snížil na 3:2.V závěru utkání přepeřští hráči díky příkladné bojovnosti nepřipustili vyrovnání a slavili čtvrté vítězství v řadě.

P.S.:Velice důležité vítězství.Na začátku jsme sice inkasovali,ale do poločasu jsme stihli otočit.Ve druhé půlce nás podržel Hyka a z protiútoku jsme odskočili díky Petříkovi,který prokázal svůj výborný výběr místa v soupeřově šestnáctce,o dvě branky.Závěr byl z naší strany odbojován na více než sto procent.Ukazuje se,že v Přepeřích se sešla výborná parta.

z webu Mšena:
Mšeno prohrálo v 6. kole divize C v nedalekých Přepeřích 2:3. Přitom kousek od Turnova brzy vedlo, pak ale především po standardních situacích třikrát inkasovalo, což na body opět nestačilo.

První velkou šanci měli domácí, už v 5. minutě ale unikajícího Synka dobře vytlačil mimo střelecký úhel brankář Masařík. Gólově udeřilo na opačné straně hřiště, to Helm z pravé strany našel před vápnem Štemberka, ten ještě prodloužil na Daníčka a Mšeno šlo v regionálním derby do vedení. Jenže domácí dokázali na nepříznivý vývoj už po čtvrthodině odpovědět, tečovaný Ježkův balon se odrazil přímo na penaltový puntík k domácímu Bínovi, který střelou k tyči vyrovnal na 1:1.

Jablonečtí pak měli míč opticky častěji na kopačkách, ale až na dva náznaky šancí si větší příležitost nevypracovali. To domácí vytěžili do poločasu z minima maximum. Tři minuty před odchodem do kabin vyskočil na Vrabcův roh mezi jabloneckými obránci domácí Petřík a hlavou poslal Přepeře do vedení 2:1.

V druhém poločase nejdříve vyzkoušel pozornost jabloneckého brankáře Novotný. V 58. minutě byla Jiskra blízko vyrovnání, jenže Štěmberkovu ránu z blízkosti dokázal skvělým zákrokem vyrazit brankář Hyka a následnou dorážku pak stačili z brankové čáry vykopnout domácí obránci do bezpečí. Prakticky z protiútoku pak zahrávali domácí fotbalisté standardní situaci, po které předskočil na přední tyči Skuhravého i vybíhajícího brankáře Masaříka Petřík a svým druhým gólem hlavou v utkání zvýšil na 3:1 pro Přepeře.

Jiskra se dál snažila vstřelit kontaktní branku, ale do kompaktní obrany Přepeř se nemohla lehce dostat. Výjimkou byl Štajnerův pokus z velkého úhlu, který stačil Hyka srazit na roh. Až šest minut před koncem vykřesal naději na bodový zisk pro Mšeno snížením Koblížek, když trkl míč do sítě po dobrém centru Daníčka. V nastavení zkoušela Jiskra i hru s vysunutým brankářem při rohových kopech, ale srovnat se jí v derby už nepovedlo.

Lodivod Mšena Jaroslav Vodička prohrané derby hodnotil následujícími slovy. „Vedli jsme a pak si necháme dát gól z rohu na 1:1. Domácí nás porazili a potrestali góly po standardních situacích. Jinak jsme byli častěji na balonu, ale vstřelili jsme jen dvě branky. Další vyloženou šanci nám zlikvidoval brankář soupeře,“ litoval náš trenér, kterého mrzely individuální chyby. „Upozorňoval jsem na konkrétní hráče, které si musíme hlídat, přesto jsem si s tím nedokázali poradit. Tohle je hlavně o zodpovědnosti každého, jsou to individuální chyby,“ pravil trenér Mšena, jehož tým potřetí v řadě nevyhrál a dvě poslední utkání vyšel bodově naprázdno. „V žádné herní krizi ale nejsme. Kluky to teď mrzí, vidím na nich, že jsou zklamaní. Kvalitu v týmu máme a že máme dva tři hráče zraněné, to je běžné asi u každého mužstva. Kluci vědí, co mají hrát, jen potřebujeme vést o dvě branky, to je uklidní a získáme pak tu jistotu,“ zakončil hodnocení zápasu v Přepeřích kouč Vodička. V následujícím kole se jeho tým představí doma v Břízkách proti Benátkám nad Jizerou.