Přepeře:Hyka-Krasnický(74.Ježek),Marek Sedláček,Nesvadba,Petřík-Novotný V.,Zezulka(61.Vlach),Vrabec,Vaníček(56.Vaníček)-Schubert(78.Abraham),Synek(84.Michal Sedláček).
Náchod:Bartaloš – Růžička (56. Vencl), Podolník, Kábrt, Král (46. Simon) – Moravec, Brich, J. Nejman (46. D. Nejman), Hlava (79. Pavlíček) – Vaněček, Malý (67. Rojšl).
Branky:13.Synek,19.,58.Schubert.
Rozhodčí:Nejedlo-Štefan,Machýček
ŽK: 1:0
Diváků:150

V sobotním deštivém dopoledni chtěli přepeřští potvrdit důležité body přivezené minulé kolo z Českého Brodu.Hned v 1.minutě našel Nesvadba na pravém křídle V.Novotného,jehož centr srazil na hranici vápna hostující Hlava rukou.K přímému kopu se postavil Vrabec a jeho pokus vyrazil brankář Bartaloš na roh.V 5.min náchodský Malý přetlačil na půlce V.Novotného,unikal po levém křídle stíhán Zezulkou.Hyka ovšem včas vyběhl,zmenšil střelecký úhel a střelu vyrazil na roh.
V 8.min si na centr Hlavy naběhl Malý,ale v akrobatické pozici se mu nepovedlo přesně zakončit.V 11.min vystřelil ze za vápna Brich,Hyka s jeho střelou neměl starosti.Ve 13.min přihrál přesně Vrabec no pravou stranu na Novotného,ten odcentroval a nabíhající Synek se z malého vápna nemýlil 1:0.V 18.min unikl po levém křídle Vaníček,jeho centr odvrátila obrana Náchoda na roh.Ten zahrál Vrabec a ze závaru před hostující brankou vytěžili přepeřští opět roh.Na Vrabcův centr z rohu si naskočil Schubert a hlavou zvýšil na 2:0.Ve 28.min centroval hostující Brich z levé strany a Novotný v poslední chvíli odvrátil skluzem na roh.O minutu později centroval z pravého křídla přepeřský Novotný a nabíhající Vaníček jen těsně hlavičkou minul branku Náchoda.Ve 39.min zahrával Náchod rohový kop,centr Hlavy našel Kábrta,ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.Ve 42.min ještě vylekal náchodského brankáře svým centrem Novotný.Tečovaný míč skončil na boční síti.Ve 45.min unikal po levém křídle Vaníček,hostující obránce skluzem trefil míč i nohy domácího útočníka a byl z toho jen roh.Druhý poločas byl zcela v režii Přepeř.Domácí kontrolovali hru a vytvářeli si spoustu vyložených brankových příležitostí a jen výborný brankář Bartaloš je uchránil od větší nadílky.Ve 46.min centroval z pravé strany Vrabec a zcela nekrytý Petřík se na sebe zlobil,že hlavou netrefil z malého vápna branku.Hosté měli jedinou šanci změnit skóre v 51.min,kdy zahrávali přímý volný kop z dvaceti metrů.Hyka se ale při střele Hlavy vyznamenal a robinzonádou vyrazil na roh.V 58.min předvedli přepeřští rychlý protiútok.Schubert našel patičkou Novotného,ten posunul na pravé křídlo na nabíhajícího Synka.Jeho přetažený centr vrátil do malého vápna Bína,kam se přiřítil Schubert a zavěsil 3:0.V 61.min unikl po pravém křídle opět Synek,obránce jeho centr v poslední chvíli před nabíhajícím Vrabcem srazil na roh.Ten zahrával Vrabec,odražený míč si našel Petřík a jeho střelu přes hlavu,za již překonaným brankářem vyhlavičkoval Kábrt z brankové čáry.V 68.min krásně přihrál Vlach do uličky Synkovi,kterému jeho zakončení po sólu vyrazil rukou brankář Bartaloš.V 78.min si na rohový kop z pravé strany naskočil Nesvadba a jeho hlavička prosvištěla vedle levé tyčky.V 82.min spálil velikou šanci Martin Abraham.To když se řítil,po Ježkově parádní přihrávce,z půlky sám na gólmana Bartaloše.Ten ovšem jeho pokus o jesličky vystihl a nohou vyrazil.
P.S: Hosté si z počátku vytvořili nějaké šance,ale po druhém brance jsme hru zcela ovládli a nebýt výborného výkonu gólmana Bartaloše,tak mohlo být vítězství ještě výraznější.

Z NÁCHODSKÉHO WEBU
V souboji nováčků rozhodli domácí o svém vítězství prakticky už v první půli, kdy potrestali dvě hrubky v náchodské defenzivě. Hosty naopak nevrátil do hry diskutabilní výrok sudího, který domácím odpustil pokutový kop. Po změně stran Přepeře ovládly hru a po třetí brance v síti Náchoda už hosty k ničemu nepustily.

FK Přepeře – FK Náchod 3 : 0 (2 : 0)

Náchod, který si před týdnem připsal první (šťastné) tři body, přitom nezačal špatně. V úvodu ho podržel při standardní situaci gólman Bartaloš, a hned vzápětí neproměnil sólo přes celé hřiště hostující Malý. Do vedoucí branky zápasu spálili hosté ještě dvě příležitosti. Opět Malý špatně trefil střílený centr Hlavy, a Brichovu bombu z pětadvaceti metrů domácí gólman lapil.
Že v jednoduchosti je krása ukázaly Přepeře ve 13. minutě. Po centru za náchodskou obranu přišla přihrávka na malé vápno, odkud uklízel míč do prázdné branky Synek – 1:0. O pět minut později Náchodští se štěstím přečkali před svou brankou závar, ten však skončil rohem, po němž zvyšoval na 2:0 Schubert.
Diskutabilní moment přišel ve 28. minutě, kdy centr Bricha zastavil ve vápně domácí hráč rukou, sudí však nařídil pouze rohový kop, po němž Kábrt hlavičkoval těsně vedle. Tentýž hráč o deset minut později po dalším rohovém kopu pálil z první nad domácí branku.
V úvodu druhé půle Náchod se štěstím přečkal šanci domácích, aby v 52. minutě sám selhal v další tutovce. A tak přišel znovu trest. Běžela 58. minuta, kdy po ztrátě na útočné polovině předvedli domácí rychlý protiútok, který gólově zakončil na zadní tyč nabíhající Schubert – 3:0.
Po tomto gólu hosté upravili systém hry, vzadu šli do rizika, což domácí mohli potrestat. Nejprve jim v tom zabránil na brankové čáře zasahující stoper Kábrt a o chvíli později skvělým zákrokem brankář Bartaloš. Ten se pak vyznamenal v samém závěru ještě jednou, čímž Náchod uchránil od daleko vyšší porážky.
Fakta – branky: 13. Synek, 19. a 58. Schubert. Rozhodčí: Nejedlo – Štefan, Machýček. ŽK: 1:0. Diváci: 140. Poločas: 2:0.
Sestava Náchoda: Bartaloš – Růžička (56. Vencl), Podolník, Kábrt, Král (46. Simon) – Moravec, Brich, J. Nejman (46. D. Nejman), Hlava (79. Pavlíček) – Vaněček, Malý (67. Rojšl).

Turnovsko v akci:
* FK Přepeře – Náchod 3:0 (2:0). Branky 19. a 58. Schubert, 13. Synek, rozhodčí Nejedlo, ŽK 1:0, diváků 140. Sestava: Hyka – Krasnický (74. Ježek), Marek, Sedláček, Nesvadba, Petřík – V. Novotný, Zezulka (61. Vlach), Vrabec, Vaníček (56. Bína) – Schubert (78. Abraham), Synek (84. Michal Sedláček).
Přepeřský nováček s každým dalším divizním utkáním získává na zkušenostech, a jeho stoupající kvalitu tentokrát odnesl Náchod. Byť domácí začali náporem, do vedení mohli jít už v první desetiminutovce paradoxně hosté, ale jejich kapitán Malý zcela sám před Hykou poslal míč ve vyložené pozici Pánubohu do oken. Trest přišel vzápětí, protože ve 13. minutě byl na konci gólové akce Synek, který skluzem dovezl kulatý nesmysl do sítě Bartaloše – 1:0! Otřesené Náchoďáky dorazil po pár minutách hlavičkou důrazný Schubert. Od té chvíle už Přepeře s převahou kontrolovaly hru. Ve 46. minutě centroval z pravé strany Vrabec a zcela nekrytý Petřík se na sebe zlobil, že hlavou netrefil z malého vápna branku. Hosté měli jedinou šanci změnit skóre po chvíli, ale Hyka se při trestňáku Hlavy z dvaceti metrů vyznamenal a robinzonádou jej vyrazil na roh. V 58. minutě v rychlém protiútoku Schubert našel patičkou Novotného, ten posunul na pravé křídlo na nabíhajícího Synka, jeho přetažený centr vrátil do malého vápna Bína, a přiřítivší se Schubert zavěsil na 3:0. Poté Petříkovu střelu přes hlavu, za již překonaným brankářem vyhlavičkoval z brankové čáry Kábrt. V 68. minutě krásně přihrál Vlach do uličky Synkovi, kterému jeho sólové zakončení vyrazil rukou náchodský brankář. V závěru ještě spálil velikou šanci Martin Abraham, to když se po Ježkově parádní přihrávce řítil z půlky sám na Bartaloše, ale ten jeho pokus o jesličky vystihl a nohou vyrazil. „Hosté si z počátku vytvořili nějaké šance, ale po druhém gólu jsme hru zcela ovládli, a nebýt výborného výkonu gólmana Bartaloše, tak mohlo být naše vítězství ještě výraznější,“ glosoval výhru nadmíru spokojený vedoucí mužstva FKP Míra Kvapil.