Sestava:Hyka-Krasnický,Marek Sedláček,Nesvadba,Petřík-Vojtěch Novotný(84.Vokáček),Zezulka(87.Sedláček Michal),Vrabec,Vaníček-Schubert(80.Vlach),Synek(77.Ježek).
Branky:49.,68. Synek
Rozhodčí:Haleš
ŽK: 1:1
Diváků:180

Ze začátku zápasu se odehrával boj o střed hřiště s množstvím osobních soubojů.Jako první si vypracovali šanci domácí.Po rychlé kombinaci po pravém křídle přišel centr z pravé strany,ale Makovský z dobré pozice přestřelil.Ve 13.min se vydal na výlet přepeřský stoper Marek Sedláček,narazil si se Synkem a před vápnem byl faulován.Přímý kop zahrával Nesvadba,ale jeho střelu levačkou domácí brankář Přibyl vyrazil na roh.Ve 25.min po autu Krasnického vznikl před domácí brankou závar,ale střelu z deseti metrů ztečoval obránce na roh.Ve 27.min podnikly Přepeře rychlý útok po pravé straně,Novotný odcentroval a nabíhající Synek hlavou přestřelil.V dalším průběhu první půle domácí hrozili z dobře zahrávaných standartek,ale přepeřská obrana byla připravena a všechny odvrátila.V závěru poločasu ještě zahrozila dvojice Schubert,Synek.Střela z vápna druhého jmenovaného však branku domácích minula.Nástup do druhého poločasu vyšel lépe hráčům Přepeř. Ve 49.min našel krásně Vrabec na pravé straně Vojtu Novotného,ten zatáhl míč po křídle a odcentroval.Na přední tyči hlavičkoval Schubert a na zadní tyči dotlačil míč do sítě důrazný Synek 0:1.V 52.min zahrával trestný kop Vrabec.Poslal střílený centr na branku domácích,Synek na něho nedosáhl a brankář Přibyl míč s námahou vyrazil.V 56.min Český Brod málem vyrovnal..Po kombinaci na levém křídle odcentrovali a jeden z domácích tečí poslal míč do tyče Hykovy branky.V 68.min založil Hyka dlouhým výkopem protiútok Přepeř,našel Synka,ten prodloužil na levé křídlo na Vaníčka,který obešel obránce,odcentroval před branku,kam se přiřítil Synek a k tyči zvýšil na 0:2.V 74.min se po pravé straně probíjel do vápna domácí Fikejz,ale jeho střela z deseti metrů rozvlnila boční síť.V 76.min mohl Synek po přihrávce Schuberta vsítit třetí branku.Jeho střelu ovšem domácí Přibyl se štěstím vyrazil.V závěru se domácí ještě snažili o tlak,ale přepeřským se dařilo jejich kombinaci narušovat už na půlící čáře a s nakopávanými míči si obrana poradila.

P.S: Důležité a zasloužené vítězství.Domácí jsme předčili v osobních soubojích a důrazem v koncovce.Konečně jsme začali proměňovat šance a vzadu zahráli bezchybně.