Sestava:Hyka-Krasnický,Vrabec,Nesvadba,Petřík-Ježek(80.Peškar),Bína(74.Sedláček Michal),Sedlaček Marek(84.Abraham),Vaníček(72.Novotný Vojtěch)-Novotný Petr(46.Schubert),Synek.
Branky:9.Rudolf,50.,61. Linka
Rozhodčí:Langmajer-Duda,Šťastný
ŽK: 2:4
Diváků:450

Přepeře svůj domácí zápas začaly tlakem.Již ve 2.min se na vápně uvolnil Synek,jeho střela se ovšem mezi tři tyče nevešla.V 5.min se po dlouhém autu dostával do šance Petřík,ale rozhodčí pískal faul na brankáře.V 6.min vysunul Novotný na pravé straně Ježka,ten obešel Šidla,který ho zezadu fauloval za cenu žluté karty.Následný přímý kop Novotného prošel malým vápnem,ale hráči Přepeř se k zakončení nedostali.V 9.min předvedly Hamry rychlý protiútok.Kováčik přihrál Rudolfovi,ten za hranicí vápna napřáhl a míč skončil za zády bezmocného Hyky.Hned po rozehře sklepl vysoký balón Synek na Ježka,ale ten z deseti metrů netrefil hostující branku.Ve 12.min Bína přihrál do pravého křídla na Ježka na jehož střílený centr na malé vápno Novotný ve skluzu nedosáhl.Ve 23.min se autu dostal ke střele z hranice vápna hamerský Barcuch a prudká střela o kousek minula domácí branku.Ve 25.min si na dlouhý míč naběhl Synek,zbavil se obránce,ale Kobachidze včas vyběhl a šanci zneškodnil.Ve 39.min kopaly Hamry trestný kop z pětadvaceti metrů.Linka přistrčil Rudolfovi a s jeho střelou k tyči měl Hyka v brance velké starosti.Ve 42.mi napřáhl ke střele Bína,Černý jeho ránu ztečoval těsně vedle levé tyče.Ve 44.min se snažil Šedý překvapit Hyku,ale jeho lob přelétl i břevno domácí branky.V poslední minutě poločasu se snažil akrobaticky zachytit balón Petr Novotný,ale po nekoordinovaném pádu pro něho zápas skončil odvozem sanitkou s podezřením na zranění vazů jak v koleni,tak v kotníku.Začátek druhé půle začal šancí Přepeř.Ve 48.min si na centr Krasnického naskočil kapitán Nesvadba a jeho hlavičku zastavilo břevno hostující branky.Z protiútoku vznikl před Přepeřskou brankou závar,domácí obrana míč neodkopla,zmocnil se ho Linka a s přehledem zvýšil na 0:2.V 52.min našel Bína na penaltě nabíhajícího Vaníčka,ale Kobachidze včasným vyběhnutím míč odkopl.V 61.min si navedl balón na prostředek hostující Linka a pěknou střelou pravačkou o tyč zvýšil na 0:3.v 65.min zahrával Radzinevičius trestný kop,Hyka si s jeho střelou poradil.V 76.min si na centr z pravé strany naběhl Dorinčák a Hyka s jeho hlavičkou do protipohybu měl plné ruce práce.Z protiútoku si na Ježkův centr naběhl na zadní tyč Vojtěch Novotný,ale jeho branka pro ofsajd nebyla uznána.V 85.min si na Sedláčkův roh naběhl střídající Abraham,jeho hlavičku zastavila tyčka hostující branky a před dobíhajícím Synkem obrana míč odpálila do bezpečí.V 87.min našel Abraham na penaltě Synka,ten se uvolnil a za již překonaným gólmanem vyhlavičkoval míč na brankové čáře obránce.

P.S.:Dostali jsme lekci z produktivity.Kdybychom hráli do rána,tak gól nedáme.Měli jsme špatné řešení předfinální a finální fáze.