5.kolo FKP 2:1 SK Kosmonosy

5.KOLO = VÝHRA🔊

V domácím utkání porážíme celek z Kosmonos. Kdy v prvním poločase vstřelil branku Bulíř a Malínský z pokutového kopu. Další šance zůstaly nevyužity. V druhém poločase jsme si to udělali těžší kdy šel předčasně do sprch záložník Chisom (60.minutě) po druhé žluté kartě. Hosté ke konci zápasu pouze korigovali konečný stav 2:1 a po zásluze zůstaly body doma. ⤵️

FKP 2:1 SK Kosmonosy👍

branky🎯: Bulíř Tomáš, Malínský Tomáš

Sestava: Truksa, Šťovíček, Novotný, Horňáček, Pavlata, Janošík, Alhassan, Chisom, Bulíř, Malínský, Strnad1️⃣1️⃣ střídali: Vorel, Novák, Šťovíček, Pour, Habr, Martan✌️

Náš útočník Tomáš Dočekal po těžké autonehodě zůstává nadále v nemocnici. Na dálku držíme palce🍀💪🚑.